Červen 2009

29.6. │Pomalé loučení

29. června 2009 v 16:26 | Nikol <3 |  (Ne)žije
Nešťastný se ptá: Proč?
Šťastný se ptá: Proč ne?

Jakožto většina lidí už mám prázdniny *směje se těm, co ještě ne*. A pozítří jedu na již zmiňovaný tábor. Už teď mám na posteli připravený věci, protože maminka plaší. Jako by to nestačilo zítra večer.

Jak jste si jistě všimli, udělala jsem nový design. S tím starým se mi těžce loučilo, moc se mi líbil. Ale jsem radši, když můj design odráží mou náladu. A to tenhle odráží. Jsem šťastná, že je léto (léto? tomu co je za okny říkám léto?) ale zároveň jsem strašně smutná. Ale jak už jsem řekla, důvod si nechám pro sebe. Na táboře snad přijdu na jiné myšlenky. Ale moc tomu nevěřim.

Ten nový design je tu zároveň proto, aby jste nemuseli na jeden a ten samej čučet dál. Přecejen už tu byl týden (dlouhá doba co?) tak tenhle tu asi nechám celé prázdniny. Ale neberte to moc vážně, znáte mě.

Tímhle článkem se asi zároveň loučím, zítra totiž asi nebudu mít co napsat. Až se vrátim z tábora, budu týden doma tak určitě zapíšu zážitky. Snad budou padat stejný hlody jako na ŠvP. Mám chuť na salát. Dej si mapu.

Abych to neprodlužovala: Odjíždím a za patnáct dní opět nashledanou.

30.6.: Deprese zaženána. Všechno je v pořádku. Užívám si života.

Kabátek 0.9

29. června 2009 v 15:02 | Nikol <3 |  Šatna blogu
  • Název: Orange sea
  • Je zde od: 29.6.2009
  • Spokojenost: 100%
  • Autor: Já (Nikol)
  • Délka výroby: hodina
  • Poznámky: Mě osobně se líbí. Je takovej veselo-smutnej...a v záhlaví můj oblíbený citát (a hlavně pravdivý...)
  • Náhled:

28.6.│Poprvé ,v náladě'

28. června 2009 v 22:00 | Nikol (T_T) |  (Ne)žije

Lidem se téměř nikdy nedaří být šťastní, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost růžovější, než bude.

Před chvílí jsem se vrátila z oslavy. Oslava byla super, dokonce jsme se s holkama dostaly díky alkoholu do nálady. Ale všechno si pamatuju. Musim se přiznat, že jsem byla opilá poprvé. Vždycky jsem se divila lidem co pijou, proč to dělaj. Už je chápu. Je super na pár hodin odpočinout si od problémů. Teď bych totiž potřebovala toho alkoholu o HODNĚ víc, než jsem ho měla odpoledne.

Oslavu sem si vcelku uzila, akorát mě mrzí, jak se ke mě Pavla chovala. Vim, že si tohle dříve nebo později přečte, ale o to mi vlastně jde. Ty tvoje narážky byly fakt hnusný. A většinu času jsem se cejtila dost přebytečná. Fakt že jo. A mrzí mě to. Nevím, co s tebou zase je, ale uvědomuj si co druhým říkáš, nebo to někdy přeženeš. U mě si to už přehnala.

27.6. │Jde se pařit

27. června 2009 v 14:18 | Nikol <3 |  (Ne)žije
No nějaká extra pařba to asi nebude, ale stejně se tam těšim. Jedu totiž k mému hermabratrovi (Pavle) oslavit její patnáctiny (svině jedna je přesně o půl roku starší než já). Měla je už ve středu. Sice tam kromě ní nikoho nebudu znát ale tak což xD. Se seznámim a bude xD. Stejně si pořád stěžuju, že mám málo přátel. Vlastně by tam měli bejt dva lidi který znám. Ale nevim, jestli ten druhej člověk přijede. Byla bych moc ráda kdyby jo.....

No za hodinu mi jede bus (taky musí bydlet v takový pr*eli xD asi vás všechny přestěhuju do Prahy xD). Musim si sbalit. Sice ještě nevim co ale to nevadí xD. Hlavně pyžamo. V džínách se mi spát nechce xD. A taky dárek bych mohla s sebou vzít že ano. No já jdu teda balit. Zejtra napíšu zážitky. Pokud si je budu pamatovat......xD

26.6. │Hlásím se ze světa vodníků

26. června 2009 v 21:00 | Nikol <3 |  (Ne)žije
Už mám vcelku představu, jak se asi cítí čerstvě vyprané prádlo. A řeknu vám, není to nic příjemného.
Dnes jsme konečně ukončili další školní rok. Osmou třídu jsem prolezla s vyznamenáním a třema dvojkama. Příští rok bude můj poslední na základce. A hlavně: škola bude naše chňá! MY budeme ti nejstarší.
Teď jsem se vrátila z koncertu mé (teď už bývalé) učitelky na češtinu. Jak už jsem psala, odchází. Moc mě to mrzí. Ovšem koncert byl nádherný. Koupily jsme jí se Šárkou pěknej dárek a daly jí ho na rozloučenou. Ovšem v pondělí jí jdeme pomoct sbalit její věci. Všechny zdrbeme a bude sranda. A ve středu konečně na tábor. To teprve pocítím vůni prázdnin (a ne zmoklého asfaltu).
A venku ,chčije a chčije'. Léto. Ptáci řvou, kytky smrdí, slunce pálí hadry...

24.6. a 25.6. │The Sims 3 mánie

25. června 2009 v 19:58 | Nikol <3 |  (Ne)žije
Jo jo už mi (konečně) předevčírem přišlo Sims. Tak jsem včera přišla, sedla a hrála. Dneska jsem nebyla ve škole, protože jsme jeli do toho aquaparku a 250 korun za hodinu tam se mi opravdu dát nechtělo. A navíc nejela ani Šárka a ani Martina a s Jeníkovou která určitě měla o tři čísla menší podprsenku jen aby jí vylezly ty její kozy, sem se bavit opravdu nechtěla. Proto jsem ráno vstala, sedla a hrála. Ale kolem desátý přišla Šárka, protože jsme měly sepsat něco o tom výletě. Takže jsem Sims musela vypnout a přelouskávat kluků krasopis. Udělaly jsme si oběd, chvilku byly na netu a pak Šárka musela jít. A já si opět sedla a hrála. Až do teď. Musim to na chvíli vypnout nebo objevim všechny vymoženosti hned v prvním týdnu.

To bylo něco veselého. Aspoň pro mě. A teď něco smutnějšího (aspoň pro mě). Naše češtinářka dostala výpověď. Prej že musí uvolnit místo někomu mladšímu. Ano je to ta učitelka, na kterou jsem nadávala jako na žádnou jinou. Ale zjistila jsem , že je nakonec celkem v pohodě a že mě něco naučila. Tu dvojku mám právem. Nechci aby odešla. Lepší učitelku mít nemůžu. A jestli ta nová bude něco jako fyzikářka tak to potěž pánbůh. To budu blbá až nadosmrti. Ale na druhou stranu odchází i zeměpisář. Je to taky důchodce takže musí taky uvolnit místo. Takže na příští rok si budu muset koupit konečně sešit na zeměpis xD. Snad nás nebude na začátku zkoušet z učiva za minulý rok xD. By jsme všichni měli za pět mínus xD.

A zítra konečně vysvědčení. Budu mít asi dvě nebo tři dvojky (teda doufám xD). A pak konečně prázdniny. Nemůžu se dočkat!

23.6. │ Lidice a Horákův statek

23. června 2009 v 21:25 | Nikol <3 |  (Ne)žije
Dnes jsme se školou byli v Lidicích. Městě, vypáleném nacisty. Musím upřímně říct, že záběry, jak se všechny domy hroutí k zemi a jak zastřelení muži leží jen tak na zemi mi vehnali slzy do očí. Vyvraždili a zničili obec jenom proto, že z ní údajně pocházeli dva atentátníci, kteří zavraždili Heydricha. Tak odtamtud pocházeli. No a? Co s tím mají společného ty ubohé děti, které musely žít čtrnáct dní v tělocvičně nějaké školy jen s jedním oblečením, v dopisech prosily příbuzné o kůrku chleba a nakonec stejně byly udušeny plynem? Co s tim mají společného ženy, které musely pracovat v pracovnim táboře a nikdy už ty svoje děti neviděly?

Celkově tento výlet byl vcelku smutný. Ovšem přecejen se našlo trochu pobavení. Již zmiňovaný Vašek se jmenuje Horák. A většina té události se točila okolo Horákova statku a Horákových. To byl Horák sem, Horáková tam a chudák Vašek už z toho byl na větvi. Nejlepší byla ta průvodkyně, když začala povídat zase něco o nějakym Horákovi: ,Spolužák Horák si dnes jeětě užije.' To jsme všichni lehli smíchy.

Fotky z výletu jsóu pod perexem. Foceno mnou.

N(I)S | nižší (inteligentní) společnost

22. června 2009 v 20:43 | Nikol <3 |  Její myšlenky
V našem státě (škole) jsou občané (žáci) rozděleni do dvou společností - vláda (pippies a všichni co jim lezou do zadku) a organizace NS (nižší společnost - já, Šárka, Martina a Štofík). Oficiální název je nižší inteligentní společnost, zkráceně jako NIS. Ovšem název NIS je zakázáno používat, protože vláda neuznává, že jsme inteligentnější, proto ,oficiální' název je NS - nižší společnost nebo taky národní shromáždění. Bojujujeme proti vládě, ovšem zatím bez úspěchu. Ale my se jentak nevzdáme. To si pište!

22.6. | Strhávání trapných pozvánek na ještě trapnější párty

22. června 2009 v 15:07 | Nikol <3 |  (Ne)žije
Včera byl první letní den. Těžko tomu uvěřit když je venku něco kolem šestnácti stupňů.

Dneska jsme měli jenom čtyři hodiny, z čehož tři jsme odevzdávali učebnice. Někdy opravdu miluju své spolužáky za to, že jim některé věci trvají tak dlouho. Akorát třetí hodinu jsme měli angličtinu. Psali jsme ,My family'. Nic nudnějšího ho napadnout nemohlo. Použila jsem typický věty typu ,Her name is...' ,He is ... years old...' apod. Nejzábavnější byla velká přestávka. Jsme s Martinou chodily po škole a strhávaly pozvánky na trapnou párty dvou trapných sedmaček. Jsme vždycky šly kolem a já za to zatáhla a ,Jé ono to spadlo.' Takový výtlemy u toho.

Ve čtvrtek jedeme do aquaparku v Čestlicích. Se těšim. Až na to, že jedeme se sedmákama. Ale což, Nicola je u moře takže bude aspoň o jednu trapku míň, chňá.

Ještě jsem v pátek zapoměla napsat jeden hlod. Když Vašek přišel do třídy, holky z legrace udělaly na seznamu takový to měření procent vztahu podle jmen. A daly tam mě a Vaška. Vyšlo 97%. Od tý doby maj furt hlody kdy už se konečně dáme dohromady. A v pátek jsme byli na exkurzi, a když jsme se vraceli, tak jsme se stavili v Bille. A já jsem si chtěla koupit telku sýrovou, ale Šárce nechutná tak jsem si kvůli ní koupila makovou. A Vašek si koupil sýrovou tak jsem šla za ním, jestli mi dá. On že jo a podal mi jeden kousek. A co myslíte že to bylo za tvar. Samozřejmě srdíčko. To jsem se neudržela a dostala výtlem i já. Někomu to vtipný možná nepřijde, ale to se prostě nedalo. S tim přijdu k Šárce a na ní prej: ,Hele mám sýrovou chňá.' a Šárka: ,A od koho?' ,Od Vaška.' a Šárka výtlem když viděla srdíčko. A jen prohodila: ,Niki, 97%.' No já jí tam hnala po celym obchoďáku ale pak sem dostala výtlem taky.

Prázdninové plány

21. června 2009 v 17:45 | Nikol <3 |  (Ne)žije
Většina z nás určitě má nějaké ty plány na prázdniny. I já je mám. Zatím jich moc není, ale jak se znám, za chvíli nebudu mít volnej pomalu ani jedinej den.

Hned 1. července jedu na tábor. Jezdím tam každej rok a líbí se mi tam. Jako každej rok tam jedu s Martinou. Nikdy jsme se moc nepřátelily s ostatními, jen pokud jsme museli když jsme s nimi byly v družstvu. Ani jsem ten kontakt nevyhledávala. A to z jednoho jediného důvodu. Jsem nesebevědomá. Ale od tý doby co jsem se vrátila z lázní o šest kilo lehčí (a je to vidět) se mi to sebevědomí začíná shromažďovat. A kdy jindy než o prázdninách ho můžete využít? (chňá doufám že pojede Daneček blbeček a já mu ukážu kdo je tady nejpomalejší z družstva)

Z tábora se vracím 12. července, pak mám týden volno a 18. jedu se Šárkou do Zdoňova. To je takový malý město (vesnice?) kousek od Trutnova. Jezdím tam už od dvou let a jako malá jsem si s našima užila hodně srandy. Ale postupem času jak jsem rostla tam začínala být nuda. Až minulej rok když jsem tam jela s Nicolou (to jsme ještě byly kámošky) sem zjistzila že i tam může být sranda. A myslím, že se Šárkou bude ještě větší.

Ve Zdoňově budeme do 2. srpna, myslím. Na srpen moc plánů nemám, jen někam pojedu s mámou (s tou je přece jen trocha legrace) a někdy od 13. (myslim) do 22. bych jela se Šárkou na Šumavu. Přesněji do Horní Vltavice. Přítel její mámy tam má hotel a Šárka tam jezdí na prázdniny tak se mě zeptala jestli nechci jet s ní. Proč trčet v Praze když můžu do přírody?

Taky plánuju že na nějakej ten tejden pojedu k babičce. Moje babička je totiž strašnej magor. Ona, moje máma a já to máme prostě v krvi.

Strašně se na prázdniny těším. Zejtra se zbavim učebnic a tenhle tejden budeme chodit na samý akce takže mi to ani nepřijde jako škola. V pátek nám daj ten papír s těma známkama aby nám oznámili, že jsme buď prolezli osmičku nebo ne a o víkendu jedu k Hermafroditovi na oslavu. A pak na tábor. Když nad tím tak přemýšlím, řekla bych, že prázdniny jsou opravdu už za dveřmi.