Září 2009

30.9.│Vaše feministka se asi zamilovala...

30. září 2009 v 20:52 | Nikol ツ |  (Ne)žije

Už je to tak. Asi v tim lítám až po uši. A jak že to začalo?
Začalo to, když k nám minulej rok (asi) v dubnu přišel pan V. Už na tuhle školu jednou chodil, ale to bylo v době, kdy já jsem sem ještě nechodila. Takže jsem byla jediná, kdo ho nezná. Líbil se mi od první chvíle, a tak jsem se snažila navázat konverzaci. Například jsem ho zkoušela o přestávce z chemie, nebo prohodila nějakej lacinej žertík na jeho hlášku. Ovšem po nějaké době mi přišlo, že je to stejnej vůl jako zbytek kluků. Ovšem na začátku tohoto roku se vše otočilo o 180 stupňů. Teda spíš minulé úterý. A to byl den, kdy si ke mě přisedl. Hledala jsem v tom nějakej záměr, ale ukázalo se, že si ke mě (pravděpodobně) sedl jen proto, že jsem chytrá a můžu mu radit. Ale mě to ani nevadí. Dal mi totiž možnost, lépe ho poznat. Nejdřív to byl vztah spolužáka se spolužačkou, prostě jsme se bavili, poradili si a tak podobně. Ovšem dneska při odchodu ze školy mě dokonce pozdravil. A to já beru už jako náznak přátelství. Uvidíme, co z toho vznikne.

A jinak mám několik hlášek z naší oblíbené angličtiny (asi na to udělám spešl rubriku xD). Začalo to včera opakováním lóóóóóng eKŠn end šóóóórt eKšn tugedr a tů lóóóóóóng eKŠns tugedr a skončilo to nehorázným výtlemem z jedné paní naproti v baráku, která vypadala jak když chce dítě hodit z okna. Naštěstí nehodila, proto nám to přišlo vtipné. Ale to by jste museli vidět. A bylo toho ještě víc ale kdo si má ty Kucharčíkovy hlody taky pořád pamatovat.

29.9.2009│Případ záhadného přisednutí vyřešen...

29. září 2009 v 17:07 | Nikol ツ |  (Ne)žije
...a nevím, jestli mám být ráda, že si ke mě V sedl proto, že si myslí, že jsem chytrá, nebo jestli mám bejt zklamaná, že za tím není něco víc...

Konečně začínám cítit ten opravdový podzim. Když jsem šla dneska domů, bylo zataženo, foukal vítr a ze stromů se snášelo barevné listí. Vlasy mi vlály kolem obličeje a já si pobrukovala písničku, co mi hrála do sluchátek. No není to nostalgické?

A proč že mám v nadpisu vyjjímečně datum i s rokem? Protože se mi to datum líbí. A takové datum, už nikdy, nikdy nebude.

Jo a taky jsem dneska byla venku s N (jedna s pippies) a bylo to fajn odpoledne =) uz to neni taková pippies jako předtím. Zašly jsme do KFC a N prej ,Ten chlap na mě blbě čumí.' ,Kterej?' ,Ten na těch hranolkách.' =D

Avatary 0.2│iPod

28. září 2009 v 21:48 | Nikol ツ
  • omlouvám se že se opakujou nápisy, ale mě už opravdu nic nenapadalo...

28.9.│Já už chci do školy

28. září 2009 v 13:50 | Nikol ツ |  (Ne)žije

Už je to tak. Tři dny doma jsou na mě prostě moc. Kdybych šla aspoň ven ale s kym že ano? A samotný se mi ven jít nechce. Já jsem prostě člověk kterej se sám venku unudí k smrti. Doma se můžu koukat aspoň na Futuramu =D Ale upřímně se ani tak netěšim do školy ale spíš na někoho ve škole =) Ale o tom zatím pomlčím. A taky to bude fajn tejden protože slečna já-jsem-nej-všichni-mi-polibte-prdel má angínu *raduje se* Já vůbec nejsem škodolibá *ale konečně budu mít klid* A s Mar se dá normálně bavit takže to bude úplně fajn =) Tak si užívejte poslední den volna =) Snad si ho užijete víc než já =)

Wallpapers - rozvrh hodin + kalendář na říjen a listopad

27. září 2009 v 22:06 | Nikol ツ
  • Tak jsem vytvořila několik barevných variant wallpaperu s rozvrhem hodin a kalendářem na říjen a listopad. Je v několika barvách. Rozvrh hodin si budete muset každej vyplnit sám (kdo by to neuměl, o čemž pochybuju že někdo takovej je, jsem ochotná mu to doplnit). V kalendáři jsou vyznačené neděle a svátky. Je pouze v rozlišení 1440 x 900 (což mám já), ale opět jsem ochotná zmenšit těm, kteří to neumějí.
Náhled: *zbytek v C.Č.*

Záhlaví na web AD

26. září 2009 v 23:20 | Nikol ツ
  • Tak jsem vytvořila pro známou na její web, kde prodává oblečení od Avril Lavigne, záhlaví.

photo 0.02

26. září 2009 v 20:33 | Nikol <3 |  Macro
  • Tohle je moje kazetka pro štěstí. Proč pro štěstí? Mám jí přibližně už dva roky a měla jsem jí na sobě při několika šťastných chvílích. Je to jeden z mejch nejstarších šperků. Prostě je to můj talisman.


Avatar 0.1

26. září 2009 v 19:37 | Nikol <3
  • Tenhle avatar jsem vytvořila k písničce, co jsem dávala na imeem.com, ale líbí se mi tak ho dávám i sem.

25.9.│Tři dny volna jsou před námi!

25. září 2009 v 19:13 | Nikol <3 |  (Ne)žije
Aaaah cítíte taky tu vůni svobody? Já jo. Vůni ranného podzimu, prodlouženého víkendu a odpadlého testu z dějepisu. Mimo to jsme dnes měli, jak jsem již říkala, pouze čtyři hodiny, takže celej den čumim na Futuramu s přestávkou na úklid. Tomuhle já říkám život. Vlastně ani nevím, jestli o víkendu někam vyrazím. Nemám s kym. S naší slečnou já-jsem-nej-všichni-mi-polibte-prdel se mi nikam jít nechce, Mar se mnou nepůjde, s Mat se nebavim....mám já to složitý. Ještě že mám svojí Jůlinku.

Shrnutí několika posledních dnů

24. září 2009 v 21:15 | Nikol ♀ |  (Ne)žije
Kdybych měla vyjádřit posledních několik dnů jedním slovem, znělo by to asi nějak takhle: Paráda! Momentálně si žiju jako na obláčku. Na obláčku štěstí. Já nevím, jsem šťastná. A vlastně ani nemám důvod. Vlastně jeden by byl. Ale tomu to nepřisuzuju. I když možná... Jinak když vezmu něco o škole: Úterý = odpoledka, potom hip-hop, takže jsem byla chcíplá. Středa = 4hodiny = pohoda. Celý odpoledne jsem koukala na Futuramu. No a dneska jsem vyjjímečně musela na odpoledku, i když na ní normálně něchodim, protože nesmim cvičit. Ale dneska jsme šli do nějaký litografický dílny, spadalo to pod pracůvka proto jsem musela jít taky. A na hip-hop jsem nešla. A ani už v tomhle pololetí nepůjdu. Kvůli tý mononukleoze. Nesmim se namáhat. Myslela jsem že to zvládnu, ale nezvládnu. A zejtra měl bejt test z dějáku. Ale třídní ho zrušila. A úplně. Takže žádnej test nebude. *yahoo* Ale bojim se toho, co jsem dostala z toho minulýho. A ještě k tomu nám odpadne výtvarka, protože říďa jede někam do háje. Takže máme zase jen 4 hodiny. Prostě super!
Když se vrátím k minulým dnům: Š bych nejraději zabila. Myslí si o sobě že je bůh-ví-co a přitom, upřímně, ona není ten typ co by si o sobě mohla něco myslet. Žádná extra krasavice to není. Mimo to je na mě hnusná, má na mě pořád blbý kecy, nasere se kvůli každý pitomosti, myslí si že na ní čumí každej kluk, že se každýmu klukovi líbí....na to můžu říst jen: BOŽE! Vážně. Nepřeju vám to zažít. Asi jí v nejbližší době pošlu do háje.
A teď něco pozitivního. V lavici už nesedím sama. Přisedl si spolužák. Z ničeho nic. *potutelně se usmívá* Nebudu spekulovat proč. Ale možná je to důvod mé dobré nálady.