Listopad 2009

Milý Blogu.cz, k Vánocům bych si přála...

29. listopadu 2009 v 19:17 | Nikol ツ |  Její myšlenky
jo avatary v komentářích jsou fajn. ale myslim že by se bez nich všichni obešli. stejně tak jako přihlašování. je fajn, že se za nás, bloggery, nemůže nikdo vydávat, ale vzhledem k tomu že se tohle děje už od počátku "věků" tak si s tim myslim bloggeři už poradili. tak proč sakra neudělaj něco užitečného? já bych například brala tlačítko "vložit ikonu" nebo tak. prostě by se tam vložilo url na co má obrázek (ikona) odkazovat, z blogu nebo z pc by jste si vybrali obrázek a tadá "obrázkové menu" by bylo na světě. já, jako grafik bych to brala všema dvaceti (počítám i prsty na nohou) protože to je to co mě na nastavování designů nebaví. už jsem si ze zoufalství utvořila šablonu ale stejně mě nebaví to tam doplňovat v tom html. je to na palici. takže buďtě tak hodní a vymyslete konečně něco na ten způsob. vždyť to nemůže být tak těžké ne?

26.11.│Když nastoupí revizor a já nemám lístek, tak mě to nechává klidnou...

26. listopadu 2009 v 14:40 | Nikol ツ |  (Ne)žije
...ale abych ho někam pozvala, na to nemám. ne vážně. měla jsem na to celý dvě vyučovací hodiny (vépéčka) a já prostě ze sebe nevydala ani hlásku...jsem nemožná. (...) tohle počasí já prostě miluju. jen by to chtělo trochu sněhu. (...) tak už jsou ve škole obě mé dvě "kamarádky" . a dneska mě zase nasraly. eŠ má ode mě půjčenej mobil (to asi už víte), rozdělim se s ní o všechno možný a ona neni schopná mi dát ani žvejkačku? je to prkotina ale tady jde o princop. jako fakt mě už dooost serou. (...) tak a naše pippie se se mnou zase baví. a dokonce mi leze až do zadku. já z ní nemůžu. ona se totiž pohádala s brucem a asi když zjistila, že se s nim bavim tak se s nim chce přezemě zase začít bavit. demence. a krom toho mě nasrala! vy víte jak já miluju vánoce a vše kolem nich tak jsem si chtěla vzít na starost výzdobu třídy a ona mi to sebrala!!! píp jedna....aspoň máme s Mar přípravu a organizaci čertů. taky u vás na mikuláše nejvyšší ročníky choděj jako čerti? já se na to těšim už od tý doby co jsem přišla na tuhle školu (od šestky xD). a taky mě dneska naštvala. jsme se dohadovali kdo bude kdo (jako kdo čert, anděl a tak) a ona prej že bude 6 andělů (na učitelku) tak na ní s Mar čumíme jak dementi a ona: "no já, eN, ty (na Mar) ty (na mě) eŠ a Vé". a já na ní: "cože? já a Mar jsme čerti" a ona na mě: "ty a čert? vždýť seš blond." já a blond? ano uznávám mám hodně světlý vlasy ale blond fakt nejsem (nic proti blondýnám) ale já nechci a nikdy ńebudu chtít bejt blond! tak sem jí ještě (s hodně hnusným tonem v hlase) řekla, že nebudu anděl, když mám KOUPENÝ už od minulýho roku věci na čerta. vidíte? máme to mít já a Mar a ona do toho hned kecá. fakt mě sere úplně nejvíc.

Vždycky se nám zdá lepší to, co nemůžeme dostat, než to, co už máme. V tom spočívá romantika a idiotství lidského života.

Aktualizace 18:27: tvl se po...potentil? jako já si už asi měsíc stěžuju, jakto že ho nemám na FB v přátelích (myslím Vé) když jsem si ho tam dávala a ještě si mě přidal a bavili jsme se o tom i osobně a teď zjistim že mě tam zase nemá? to si mě smazal? páč jestli jo tak ho uškrtííííííííím! ne, zadusím ho houbu aby konečně taky smazal tu tabuli!!

24.11.│Co se vám vybaví při slově "Vánoce"?

24. listopadu 2009 v 21:17 | Nikol ツ |  (Ne)žije

dneska jsem užasla. Vé se přiřítil do třídy, sednul a hned na mě začal mluvit. hned mi vyprávěl, že byl včera na nějakym dnu otevřených dveří na škole, kam půjde. jsem čuměla jako puk. to asi trhlo náš rozhovorový rekord. (...) co se vám vybaví při slově "vánoce"? mě ozdobené výlohy, "kapr v akci kupte dva a zaplaťte jeden" apod. vánoce jsou v dnešní době opravdu jen o tržbě. a co atmosféra? vzpomínám na procházky zasněženou osvícenou starou prahou. ta romantika. všude kolem vás se snášeli vločky, na staromáku nádherný obrovský vánoční stromek svítí do všech stran...to už dnes nikomu nic neříká. (...) vždycky jsem si říkala, že kdybych nebyla ta "hodná holka" a chodila neustále na pařby, byla ožralá, hulila trávu a kde co, že bych taky byla oblíbenější. dnes jsem se (vcelku nechtěně) dostala do party "vožralejch" lidí. bylo to fakt hnusný. ze všech táhl alkohol, každýmu jsem musela říct 20x svoje jméno a stejně si ho nepamatoval. neříkám že já jsem nikdy nebyla opilá, ale až takhle ne. ale v dnešní době jsou všichni mladiství neustále vožralý, zhulený, zfetovaný a kdo ví co ještě. a to nejen v mém věku (14 mě je skoro 15) ale i mladší. podle mě je to prostě strašný? co z toho maj? víte proč já jsem byla asi 3x opilá? protože mě to chutná. včera jsem byla opilá šampaňským (pod máminým dohledem) a potom jednou vodkou (ale takovou tou ochucenou. bez úmyslu. prostě mi to chutnalo. nechtěla jsem zahánět smutek nebo tak něco. piju to stejně, jako třeba tu svojí coca-colu zero. jen se mi po ní nemotá hlava. ale co tímhle chci říct: prostě dnešní mládež je úplně ale úplně pitomá. tečka.

pé es: přesně za měsíc mám narozku. hehe. jo a taky jsou ty "vánočky".

22. a 23.11│Píše vám opilá Nikol...

23. listopadu 2009 v 18:08 | Nikol ツ |  (Ne)žije
včera jsem byla zase s Makie venku. nejdřív jsme zašly na oběd do KFC a pak jsme jely na Smíchov pro moje slichátka (pokud jste tam někdo byla potkal tam dvě holky a ta jedna skákala do stropu se sluchátky, byla jsem to já...). pak jsme chvíli brouzdaly po obchodech a jely zas na letnou. tam se procházely po letný a Makie vzpomínala na časy kdy ještě chodila na stejnou školu jako já. "vyfotíme se před vchodem" "oukej" (fotka) "nechci nic řikat ale vchod je vedle (byla tam i cedule)" "aha" potom mě šla vyprovodit na tramvaj. "jéé vyfozíme se před sex shopem." "tak joo" (fotka). pak tam na protjší nástupiště přišli nějaký pěkní kluci. tak jsem se tam koukla a dívali se na nás. "hej oni se na nás dívaj" "nečum tam je to nápadný" "hele to je krásnáý auto (pohled na ně)" "a hele další pěkný auto (zase pohled na ně)"
Dnešek:
dnes ve škole chyběla jak Mar tak eŠ. takže jsem se bavila hlavně s klukama a s Vé. už jsem se skoro odhodlala ho někam pozvat ale kam? do cukrárny na zmrzku je to v tomhle počasí blbý. vážně nevim. nejlepší bylo, že jsme se pak po škole potkali na zastávce. teda on šel jen kolem mě a USMÁL SE a zamával mi. normálně mi kluci ze třídy jen kejvnou na pozdrav ale on se i usmál. tak sem se usmála taky a zamávala. jsem z něj úplně mimo.
pé es: pardon za chyby ale jak je v nadpisu jsem trošku přioplá a motá se mi hlavička. mějte se.

Kabátek 2.1

21. listopadu 2009 v 23:31 | Nikol ツ |  Šatna blogu
• Název: Last days of autumn
• Je zde od: 21.11.2009
• Spokojenost: 100%
• Autor: Já (Nikol)
• Délka výroby: 2 hodiny(i s nastavením na blog)
• Poznámky: je hodně jednoduchý s neobvyklými barvami...já nevím ten minulej mi přišel moc "velkej"...
Změny: menu přesunuto doleva
• Náhled:
Náhled dávám v plné velikosti. Spoléhám na poctivost mých návštěvníků. A když ho někdo zkopíruje, tak co. Je to jen design na blog. Nebo ho můžu udat na blog.cz.

21.11.│A to je tatí, ten důvod, proč jsem nechtěla přeinstalovávat počítač...

21. listopadu 2009 v 20:21 | Nikol ツ |  (Ne)žije
víte, ono když MUSÍTE přeinstalovat počítač, tak se holt nedá nic dělat. ale to je přesně to, co já nenávidím. co je na tom že jo? data se zachovaj, člověk o nic nepřijde pokud se vám ovšem neposere disk s datama. to mě se naštětstí nestalo. ovšem už niomu nedojde, že všechny, VŠECHNY programy (a že já jích mám hodně) se musej ÚPLNĚ ZNOVA NASTAVIT! je to na nervy. polovina mi nejde protože "nemám dostatečné oprávnění". nasrat, přátelé. seru na to. nebaví mě to.(...) tak děkuji za přečtení, ulevilo se mi, měte se pěkně, já jdu nastavovat ty zasraný programy zase od začátku a poslouchat hlášky o oprávnění...a se mnou není radno si zahrávat!

18.11.│Love me, please

18. listopadu 2009 v 19:23 | Nikol ツ |  (Ne)žije


dnes bylo krásně. sice mi byla v tý vestě kterou jsem si naivně vzala trochu zima ale to je moje blbost. (...) v poslední době Vé vůbec nechybí. můžu pracovat na seznamování. a daří se! *bouchá do něčeho dřevěného* swing swing. zrovna dnes jsme si při rodince tak pěkně popovídali. dozvěděla jsem se proč přestoupil zase na tuhle školu, já mu nenásilně vnutila datum svých narozenin a svátku *heh* dokonce i on se mě zeptal od který třídy tam chodím. a pořád se na mě směje. nebo se směje mě? ale asi jsem se zamilovala. do jeho úsměvu. (...) v pátek je bláznů svátek takže ho má i nikol. a ta ho má dokonce i kalendářně. ale to už jsem vám říkala. když já jsem se po roce konečně dočkala že to budu JÁ kdo něco slaví. to víte, mít svátek v listopadu a narozeniny v prosinci je pěkně na h...prd. so kiss me

16.11.│Nový mobil

16. listopadu 2009 v 21:42 | Nikol ツ |  (Ne)žije
ah ano, Nikol má nový mobil (mimochodem je to ten, co je na obrázku akorát já mám bílo-růžovej v limitované edici). mám ho k mým *budoucím* patnáctinám. jsem z něj úplně paf. je dotykovej, nádhernej, super funkce má a...a...to bychom tu byli dlouho. ta limitovaná edice má jiný motivy, má ornamenty navíc na zadním krytu, byla k tomu šňůrka a pouzdro a...(...) můj PC je zřejmě nemocnější než jsme si mysleli. musíme ho celej přeinstalovat. ale vzhledem ke svému super novýmu mobilu *jsem trapná já vím* tu můžu být. už jsem vám říkala že je v něm originál i facebook a e-mail a youtube? (...)hej určitě jste byli dneska ve škole. ha, já ne. prázdniny? vůbec. normálně jsem se ulila. ne chtěla jsem být s mámou doma protože je po tý operaci. tak si užívejte zejtřejší svátek, já si jdu hrát s mobílkem...

Kabátek 2.0

14. listopadu 2009 v 23:21 | Nikol ツ |  Šatna blogu
• Název: We can't stop time
• Je zde od: 14.11..2009
• Spokojenost: 100%
• Autor: Já (Nikol)
• Délka výroby: 3 hodiny(i s nastavením na blog)
• Poznámky: trvalo mi dost dlouho než jsem vyladila všechny mouchy...a poprvé design s mýma fotkama...
Změny: v podstatě žádné
• Náhled:
Náhled dávám v plné velikosti. Spoléhám na poctivost mých návštěvníků. A když ho někdo zkopíruje, tak co. Je to jen design na blog. Nebo ho můžu udat na blog.cz.

13.11.│Pátek třináctého

13. listopadu 2009 v 17:45 | Nikol ツ |  (Ne)žije

já říkám pořád že pátek 13 je můj šťastný den. a opravdu: kvůli mámině nemoci nechodí do práce a tak už asi dva měsíce musim jezdit do školy tramvají. dnes mě vzal táta autem. štěstí? půlku angličtiny jsme se dívali na film. náhoda? pippies přišla až na čtvrtou hodinu. shoda několika náhod? neříkám že věřím na magocké tentononc ale i kdyby to byly jen náhody...komu to vadí? (...) zjistila jsem že mě balí spoližák. ne vážně. neustále mi sahá na zadek a dneska, když jsme si jako malý fakani psali dopisy při zeměpisu (mimochodem rozebírali jsme moje tanga...) mi řekl, že mám sexy prdel. divný? možná. vtipný? určitě. (...) tak konečně víkend co? no já se na něj těšila jak malej harant. miluju víkendy. v pátek přijdu domů ze školy, fláknu s taškou a jdu si dělat co se mi zlíbí. ale dost řečí. radši se jdu zdejchnout. škyt.