Březen 2010

Only one Christmas have been - the others are only jubilee...

31. března 2010 v 11:43 | Nikol ツ |  Její myšlenky
www.laziness.blog.cz
Vánoce. myslím že svůj názor na Vánoce už jsem jednou psala, ale nemůžu ten článek najít.
podle mě jsou v dnešní době Vánoce už jen o tom, co nejvíce utržit. dva, někdy tři měsíce před Vánoci se obchody naplní řetězama, ozdobama, světélkama a já nevím čím ještě a obchodníci jen čekají na návaly lidí, kteří to budou kupovat. každej rok ve zprávách slyšíte, že za tyhle Vánoce se utržilo více než za minulé, naopak méně než za předminulé apod. to už jsou Vánoce opravdu jen o tom? já Vánoce vždycky milovala. možná proto, že na Štědrý den mám narozeniny, možná taky ne. ta vůně Františků, vonných tyčinek a pečícího se cukroví, zdobení stromečku, výzdoba celého bytu a tak...prostě ta atmosféra Vánoc. nejde o dárky. mě opravdu ne. já miluju tu atmosféru. nikdy k nám na Vánoce nejezdila celá rodina jako je to v amerických filmech, většinou jsme je slavili ve třech. ale i tak to skoro vždycky je úžasný. obzvlášť ty letošní (vlastně loňský) se opravdu vyvedli. bylo mi 15 a tak přijela babička, s mámou jsme stihly v klídku upéct šechno cukroví, prostě všechno se vyvedlo bez stresu. naopak předminulé byli docela na nic. nic jsme nestíhali no bylo to hodně stresové. a myslím že na tom taky záleží. Vánoce jsou svátky míru a pohody. takže se člověk nemá honit, aby všechno stihl a tak. a když upečete o dva druhy cukroví méně? a co? tak jich místo devíti máte sedm. my jich máme pět a i tak jsme přecpaný...

And that's why

30. března 2010 v 18:54 | Nikol ツ |  Její přátelé
www.laziness.blog.cz
všechny žížaly jsou teplý, protože jsou růžový.
proč jdeme jak největší dementi? někdo musí.
michal míchal a při tom píchal.
pradlena + přadleny ex = dlouhý sex
tak až se udusíš, tak mě vzbuď.
našli jsme okurku u mrtvýho ptáka.
dead dad.
klidně bych to seběhla, ale asi bych se dole rozmrdla. hm, to poznáš.
eŠ je zase nasraná. a myslíš si, že mě to sere?
atmosféra je to uvnitř, nebo to venku? a pak kdo je tu blbej.www.laziness.blog.cz
ty sis vzala učení? někdo musel.
Zachary Davídek Saša Alexandr Efron.
tak už jdi, ať jdeš aspoň jednou na zelenou. tak už nic.
sperma v tubě.
lóóóóóóóóng EKšn and šóóóóóórt EKšn tugedr.
šutrologie.
rýže s vámi, rudí bratři.
on Dé je taky vcelku hezkej. když mlčí.

a právě proto jsem si JÍ vzala za ženu.

29.3.│Darkness is in every heart

29. března 2010 v 18:50 | Nikol ツ |  (Ne)žije

www.a-way.blog.cz
jak mě se po tý mojí manželce stejskalo. to víte, neviděly jsme se tři dny! chápete to utrpení? no nic. na eŠ kašlu, u mě dokonale zkončila. nejlepší bylo dneska, když jsme se se ženou zase nehorázně tlemily a prej víš co je nejlepší? že ty největší výtlemy dostáváme, když se smějeme eŠ. jsme hnusný. ale tak ona je na nás věčně nasraná, ne my na ní tak ať si trhne. včera jsem se jak dement asi tři hodiny patlala s referátem na příroďák. jako...nebudu komentovat styl hodncoení mejch spolužáků. nebudu se rozčilovat. ale příště se na to vyseru. ještě se jim tam pouštim s filmama. ne, nerozčiluju se. když pominu tohle, tak jsme celý vyučování se ženou zase protlemily. já za to nemůžu, před náma můžete říct lokomotiva a už se válíme smíchy. ale jako ty naše hlášky jsou věčný. proč jdeme jak největší dementi? někdo musí...

já vim že jsem s těma vlasama hrozná, ale když mě prostě přijde, že vlasy vyzařují osobnost člověka. a víte co? už zase chci černý vlasy. haha. už jsem vám říkala že jsem byla emo? ne já nevim, já jsem prostě nikdy nechtěla bejt princeznou, fajn chtěla, ale od jistý doby jsem..spíš na to tajemno a tak. no to je fuk. jo a řikala jsem vám, že jsem jeden čas poslouchala tvrdej rock? ne to jsem taky nechtěla. prostě už ze sebe přestávám dělat debila, budu jaká jsem, nebudu se přetvařovat. sice jsem vždycky tvrdila, že jsem sama sebou, ale to maximálně tady na blogu. teď budu i ve skutečnosti. takže světe těš se na mě. ale ty černý vlasy mi neprojdou.

znáte ten pocit, kdy dostáváte čtyřky z dějepisu a vůbec vás to nesere? právě něco takového prožívám. akorát mamince se to asi líbit nebude...

27.3.│I should knew that you'll be throwing stones after me..

27. března 2010 v 18:32 | Nikol ツ |  (Ne)žije
www.laziness.blog.cz
a tak to prosím vypadá, když si dovolím otevřít tu svojí nevymáchanou držku. takže znovu: já neříkám, že všichni jsou stejný. já jen říkám, že už je trapný, jak si všechny pubertální holčičky hrají na to, jak jsou jiné. tím nechci říct, že nikdo není jinej, nebo že neni cvok. já jsem cvok dostatečnej, jako příklad. pokud pořád někdo nedokázal pochopit podstatu mého článku, je to jeho mínus.

jo asi jsem se změnila. už neudělám pro lidi první poslední. jsem prý zlá, protivná a hnusná na lidi. ne nejsem. jen už mě nebaví hrát si na milounkou holčičku, která je na všechny ťuťu ňuňu i když by nejraději toho člověka nakopala do pr..zadku. a ne, nejsem taková, abys věděl. jo, jsem na lidi hodná a i pro ně něco udělám když to potřebují. ale jen pro ty, kteří si to ode mě zaslouží. a nesnažim se hrát si na rebelku. jen prostě chci, aby svět konečně věděl, jaká doopravdy jsem. a že se to okolí nelíbí? I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (pro neznalce angličtiny: radši budu nenáviděna za to, co jsem, než milována za to, co nejsem.) a víte co? jem taková šťastná.

Is realy that important to be different?

26. března 2010 v 15:33 | Nikol ツ |  Její myšlenky
www.laziness.blog.cz
na všech blogách (či blozích?) teď neustále čtu, jak je autorka jiná, že neni normální, že je blázen, že je já-už-nevím-jak odlišná od těch ostatních. co na tom všichni vidíte? já mám co říkat, že. pořád jsem tu prohlašovala, jak jsem jiná a divná a nenormální a..a já nevím jaká ještě. ale nějak mi došlo, že vlastně nejsem. jsem úplně obyčejná holka, s úplně obyčejnými problémy. jasně, snažím se být originální, od nikoho nic nekopírovat apod. ale poznala jsem, že je rozdíl mezi jiným a originálním. originálních je hodně lidí, bohužel těch "kopíráků" je pořád více. ale o tom jsem mluvit nechtěla. copak je v dnešní době "IN" (další slovo které nesnáším) být tak jinej a divnej etc.? schválně zkuste někdy projet pár nových článků na úvodní stránce blogu.cz. pokud tam najdete něco jiného, než mileynečku, zanessu apod. najdete tam také blogy, kde autorka píše jak je oproti ostatním jiná, divná, že jí nikdo nechápe a podobné žvásty. nevím, prostě mi to přijde už až trapný, jak si na to všichni hrajou. a přitom jsou to všechno úplně normální holky. a ještě, aby jste si nemysleli, že se zase Nikol něco nelíbí, protože jak jistě už dávno víme, já si umím pouho pouze na vše stěžovat, tak tady jeden komentář který jsem našla na blogu Autorského klubu Blogu.cz:

"Mám pocit, že dneska je hrozně IN být "divná", bláznivá, mít "stupidní názory", být sobecká a já nevím jaká. Hlavně aby si někdo nemyslel, že nejsem naprosto originální. Přitom když si přečtu pár článků, tak se mi nezdá, že by se tak hrozně lišila od jiných holek v jejím věku. Nebo že by byla opravdu "blázen", "schizofrenik" apod. Prostě jedna z mnoha. Jistě, čtenáře si určitě najde, píše pěkně, ale že by to bylo až tak výjimečné?"

takže asi tak.

Edit: já tady mluvím o těch, kteří to jen předstírají aby byli "kůl"..říkám, já nejsem normální..no řekněte mi kdo jinej by si v 15 koupil gumovou kachničku a měl z ní radost jak malej parchant?!? (možná větší...)

25.3.│What the hell is she thinking about herself?!

25. března 2010 v 20:21 | Nikol ツ |  (Ne)žije
www.laziness.blog.cz
řeknu vám, jestli mě dřív eŠ štvala, tak teď mě sere. jo bez cenzury mě nehorázně SERE. nejen že je na mě a na manželku neustále nasraná kvůli ničemu, ano kvůli NIČEMU (mimochodem my z ní máme se ženou akorát prdel), ale víte co mi dnes řekla? jasně že nevíte...prostě při chemii jsme dělali laborku a učitelka nám rozdávala špejle, tak já že chci tu špejli, jenže eŠ mi jí sebrala a nechtěla mi jí dát. to mě samozřejmě nesere, brala jsem to jako prdel, ale to co potom řekla..manželka prej na nás ježiš vy se perete o ŠPEJLI a eŠ na to já jí jen chci ukázat že nemůže mít vše na co si ukáže. jako..no nenaštva---nenasralo by vás to? si jako myslí že je moje máma nebo co? dobře, tak mi rodiče koupí hodně věcí co se mi líbí, dobře ona to štěstí nemá, ale směje se jí někdo? ne. tak proč ona ze mědělá rozmazlenýho a namyšlenýho fracka? to nepochopim. jako ode dneška s ní končim. jo asi si teď říkáte že přehánim jenže...ona má tyhle kecy furt...a to prostě vydeptá. jo když chce něco vytisknout to je hned nikolko sem a nikýsku tam. ne nasrat. nebudu všem dělat debila. vážně ne.

Everything IS NOT about image...or yes?

25. března 2010 v 19:58 | Nikol ツ |  Její myšlenky

www.laziness.blog.cz
vzhled..všichni inteligentní lidi razí heslo Na vzhledu nezáleží. i já ho razila. ale když jsem zase jednou přemýšlela o všem možným, napadlo mě, že vlastně záleží. a jak. no řekněte sami. když potkáte blonďatou holku v minisukni, stylovym triku, namalovanou, pěkně učesanou, s upravenými nehty, řeknete si určitě to je zase nějaká pipka. no nemám pravdu? a o tom to je. neznáte tu holku. ale jen podle toho jak vypadá, jste usoudili, že je to namyšlená pipina. naopak když potkáte holku, která má totálně "OUT" (jak já tohle slovo nesnášim) oblečení, pomyslíte si, že je to nějaká chudinka. prostě vzhled dělá první dojem. podle prvního dojmu si KAŽDÝ, ano každý udělá obrázek. ale ona to nemusí být vždy pravda. já například, nosím oblečení z New Yorkeru, Terranovy, prostě z těhle obchodů, které někteří lidé označují za značkové. od té doby, co se oteplilo, nosím minisukně. ale namyšlená pipka opravdu nejsem. a ti co jsem chodí delší dobu, mi (snad) daj za pravdu, že ne. prostě na vzhledu záleží víc, než bychom možná chtěli. a s tim prostě nikdo nic neudělá.

Kabátek 3.4

25. března 2010 v 15:56 | Nikol ツ |  Šatna blogu
• Název: Our hearts are connected..yours and mine..
• Je zde od: 25.3.2010
• Spokojenost: 100%
• Autor: Já (Nikol)
• Délka výroby: 3 hodiny
• Poznámky: takže asi takhle: nikdy jsemnetušila, že zrovna mě někdo ukradne design. ale stalo se. já sem ty náhledy dávám velký, aby se lidi mohli podívat na předešlé designya nemuseli zírat na malinký prcky na kterých je s prominutím hovno vidět.s tímhle designem jsem se patlala jak idiot a"musim" sem dátprázdnej náhled, aby byla vidětta stránka.takže jestli to někdo ukradne, ať si mě nepřeje.
a teď už k designu: ty barvy jsou vcelku netypický, ale líbí se mi to. a toho kluka už taky můžete důvěrně znát. je tu asi potřetí...
• Náhled:

20.3.│I'm underground I fell down...

20. března 2010 v 19:31 | Nikol ツ |  (Ne)žije
www.laziness.blog.cz
tak jsem teda taky byla na tý Alence. upřímně řečeno chtěla jsem na to jít kvůli tomu, že k tomu nzpívala písničku Avril, tak jsem si řikala, že to asi nebude nic hroznýho. a nebylo. vcelku se mi to i líbilo. i když to vybodnutý oko si mohli odpustit, ale budiž. původně jsem žadonila, abychom na to šly v angličtině, ale to u mámy jaksi neprošlo. prej, že by tomu taky chtěla rozumět...blbý je, že jsem v životě neviděla tu první alenku. prostě nemám ponětí o co jde. ale naštěstí se na to dalo koukat i bez toho.
taky jsem si tam koupila svoje vysněný tmavě modrý džínový šaty. potom naproto ujetý tričko a...tílko protože mi bylo hrozný vedro. a gumovou kačenku ^_^
nejvíc nás namíchlo, že oni na letný stavěj tunel a teď dělaj kus i u nás. a ze smíchova prostě nemůžem jet domů normálně, zavřeli to, protože si to tam ty zm.di zkracovali. a my najíždíme jak kret.ni kilometry navíc...demence.
hra pořád nepřišla a nepřišla. ještě k tomu mi docvaklo, že mi to klidně může přijít i v japonštině, vzhledem k tomu, že jsem si to zapoměla na tý objednávce přečíst. ups.
mohl by se ten blog už ku.va vzpamatovat? chci svoje odstavce a zarovnání a ne mít všechno v jedný patlanici. je to nepřehledný jak...jak...koleno.

16.3.│Key girl

16. března 2010 v 20:40 | Nikol ツ |  (Ne)žije
www.laziness.blog.cz
nevím jestli je to tim, jak jsme si o prázdninách odpočinuli, ale od včera mě a manželce neskutečně hrabe. dneska jsme spolu opět šly na WC (my bez sebe nedáme ani ránu to víte) a vždycky si strkáme ruce pod teplou vodu, páč ve škole asi neznaj slovo topení. a teď nám hráblo a začly jsme pod tou vodou dělat takový to "aserehe ha ehe" no prostě tu písničku..možná víte. a teď on tam nefunguje ten "ubrouskovač". je to zaseklý tak manželka to vždycky tahá tou dírou na to jezdítko. a teď já tahám a tahám a teď jsem to málem napálila do dvou osmaček, co stály za mnou. lekla jsem se jak sviň. vůbec jsme je neslyšely přicházet. vcelku by mě zajmalo, jak dlouho tam stály...
a pak při odpoledce jsme šli do muzea a teď jsme šli z takovýho vcelku prudkýho kopce. a šly jsme s manželkou "jako dementi" takovým tim houpavym krokem. a manželka: bych to klidně seběhla. ale na konci bych se asi pěkně rozmrdla. a já na ní: hm, to poznáš *výtlem* no prostě prdel největší.
ale nesnášim třídní. jak kluci + pippies udělali ten průser, tak díky tomu nikam nepojedem ani na výlet ani na ŠvP a asi si budem muset sami dělat zápisky na dějepis. to tý učitelce rovnou řeknu, ať mě nechá propadnout. já jsem totiž na výpisky dokonalej ANTITALENT s velkym A...
a angličtinář mi dal novou přezdívku. prej "Key girl". se divim, že si všiml toho náhrdelníku. a je vlastně jedinej. teď když nad tim přemejšlim, kam mi to sakra kouká?!?
jo a prosím, pokud se nudíte, nakrmte mi moje dětičky *smutně kouká* jsou ve volitelném dolním boxu...je jich jen 12...