Květen 2010

31.5.│Well, I really don't get it...

31. května 2010 v 22:05 | Nikol |  (Ne)žije
who_knows
Možná, možná máte pravdu. Možná tím opravdu myslel mě. Třeba tím opravdu myslel, jak si v poslední době rozumíme. Víte, většina lidí ze třídy, když si s nima píšu třeba na FB nebo na ICQ, tak potom ve škole se se mnou už tolik nebavěj. A když už, tak se vůbec nebavěj o tom, co jsme si psali. Jako kdyby to zapoměli. Ale, on ne. Dokonce začal sám s tím, co jsme si psali. Navázal na to. Sám od sebe. Já vážně nevím, co si o tom mám myslet. Chvíli to vypadá jako že jo, pak zase že ne. Ale uvidíme jak se to vyvrbí. Nejvíc mě vytáčí, když se s ním bavím a eŠ čumí našim směrem a tlemí se. Tak si s nim povídám a co jako? I kdyby se mi nelíbil tak sedíme spolu (někdy), jsme spolužáci tak proč bychom se nemohli úplně normálně bavit? Si vedle něj vždycky přijdu jak kokot, jak malá holka. Jsou s tim trapný. Ale ztrapňujou tim i mě. A před nim mi to vážně vadí. Co si o mně v těch chvílích asi myslí no?

Zjistila jsem skvělou zprávu. Naší třídní, to je taková ta učitelka na dějepis co jí vážně hrozně miluju, tak jí už nebudem mít na rodinku *skáče do vzduchu radostí* *právě se flákla hlavou o strop* Jo, mám z toho radost. Už můžu chodit do školy dva dny! Ve středu a ve čtvrtek. Kdyby to tak šlo...

30.5.│In the end it doesn't even matter

30. května 2010 v 19:55 | Nikol |  (Ne)žije
www.laziness.blog.cz
Už jsem vám říkala, že mám pyžamo a župan s Hello Kitty? Ne, nejsem do ní blázen jako někteří, ale na tom pyžamu a županu mi to přijde rozkošný. A dneska jsem si k tomu koupila i plyšáčka. Je roztomilounkej. A já jsem ujetá. Já vím. Byla jsem dnes s Maky venku, protože mi chtěla něco hrozně důležitýho říct. O nějakym klukovi (opravdu netuším jaké i/y tam má být). Tak jsem čekala tříhodinovou lovestory. A ono hovno. Oznámila mi, že se jí líbí jeden kluk z naší školy z Béčka. Uhádla jsem na podruhý. Vypadalo to asi takhle:
Maky:"....no tak ten se mi líbí."
Já:"A dál?"
Maky:"To je všechno."
Takže mě vytáhla jen kvůli tomuhle. Ale nevadí, užily jsme si to, ostatně jako vždy. S ní si fakt rozumim. Nakonec jsme jely na Smíchov, chtěla jsem si koupit plavky. Mám je a ještě nový sluneční brýle, ty moje byli poněkud poškrábané. Ale nevyhodim je, mám je ráda. No, přejmenovaly jsme vy-víte-koho na pán-ve-volném-vztahu. Svojí větou Má štěstí, že nenapsal s kym je ve volnym vztahu, poněvadž kdyby to tam napsal, už by neměl s kym bejt ve volnym vztahu. jí rozesmála na celej zbytek dne. Já se tu stresuju a ona se tobu směje. Ale my se smějem pořád a všemu. Takže je to v pohodě. Ale musim říct, že mě to zamrzelo. A tak hezky to vypadalo a tak hezky jsme si psali...

Jdu skočit pod vlak. Nebo aspoň jen jako. Zejtra se vrací naše třídní/dějepisářka. Pomoc! To bude teror. Nesnášim dějepis. A ještě víc nesnášim tu učitelku. Takový *hodně sprosté slovo* si umí vymyslet jen ona.

PS: část *hodně sprosté slovo* použila Bezejmenná jako první ve svém článku a mě se to hrozně líbilo, tak promiň jestli ti to vadí.

29.5.│I won't give up!

29. května 2010 v 22:04 | Nikol |  (Ne)žije
www.layworld.blog.cz
Co znamená volný vztah? Na FB se objevilo, že vy-víte-kdo je ve volnym vztahu. Já...štve mě to. Ne, sere mě to. A to jsme si dneska tak hezky psali. Nemám vůbec žádný právo na něj bejt nasraná, či mu to mít za zlé. Nikdy jsme spolu nic neměli. To jen já jsem si naivně myslela že se mu líbím. Neberme naivním lidem jejich iluze. Vzal mi je. Kdyby napsal s kym je ve volnym vztahu. I když bejt jím to tam nepíšu. Neměl by s kym bejt ve volnym vztahu. Áááááááááááá! Mám chuť vylízt na balkón a........zařvat! (skákat se nebude) Já vim, volnej vztah třeba nic neznamená ale...ale...jdu do kláštera. Kluci jsou zmrdi a lezba bejt nechci. Končím. Nebo...nebo nic prostě. Akorát kecám bláboly...

26.5.│My eyes aren't as good as they were

26. května 2010 v 21:41 | Nikol |  (Ne)žije
http://delicate-art.blog.cz/
Už odmala šilhám. A taky na to oko špatně vidim. Ale naopak na to druhý, na to zdravý jsem vždycky viděla mohem líp, než ostatní lidi se zdravejma očima. Můj doktor říkal, že na něj vidím takzvaně na 120%. Ovšem v poslední době jsem si všimla, že docela blbě vidim. Tak jsme dneska šly s mámou na oční, a zjistili, že mám už na tom zdravym oku půl dioptrie. Jo, neni to moc. Ale když si vezmete, jak jsem viděla když jsem byla malá. Já přečetla i ten úplně poslední řádek na takový ty tabuly. Teď přečtu asi tak 4.-5.odspoda. Tak mi předepsala brejle. Ale já mámě řekla, že do školy brejle prostě nosit nebudu. Já už si s brejlema zažila svý anosit je nechci. Takže mi máma slíbila čočky. Teda spíš čočku. Stačí mi jedna. Dneska jsem si jí doma zkušebně vzala a vidim úplně perfektně. Začnu je nosit i do školy. A konečně uvidim na tabuly.

24.5.│I'm happy and nobady can spoil it

24. května 2010 v 15:56 | Nikol |  (Ne)žije
www.layworld.blog.cz
Opravdu nesnášim, když mi lidi lžou. A ještě víc nesnášim, když to dělaj tak nešikovně, že na to přijdu. Nejsem si tím 100% jistá, ale vypadá to tak. 9.května totiž mělo bejt další natáčení. Ale nebylo. Prej. Dneska, když si žena prohlížela peněženku, vytáhla určitý obnos peněz:
Já: "Hej kdes' vzala tolik peněz?"
Žena: "Vždyť to je jen dvoje natáčení."
Já: "Dvoje?!?" (Já byla na jednom)
Načež se eŠ dementně uculila a sklopila hlavu. Žena se snažila vzpomenout si kde ty prachy teda vzala, ale já jí to nevěřim. Nebudu jí to říkat, nebo tak něco, nemám důkaz, ale mrzí mě to. A ještě k tomu spolu o přestávce někam šly, a eŠ řekla, že chce jít jen se ženou. Nevím jestli to spolu souvisí, ale svým obličejem jsem jim dala dost jasně najevo, že nejsem blbá, jak si všichni myslí. A mimochodem, zejtra je další. Místo školy. Máma mě pustí. Ale mě se tam nechce. Ptáte se proč? Nechte to plavat...

Tak to byla depresivní část článku, teď něco veselejšího. Ohledně vy-víte-koho jsem velmi optimistická. Nějak jsme se se ženou dneska bavily, a já jí říkala, že on je vlastně skoro opak kluka, kterýho bych si představovala. Nemyslím teď vzhledově, ale spíš vlastnostma. Vždyť jsem vám říkala, že mi vadí když kluk hulí, pije alkohol, kouření mi nevadí. A to on všechno dělá. A taky je to takovej ten typickej....jak to říct...prostě je samej průser, třídní ho nesnáší, protože od tý doby co k nám zase přišel, je s klukama k nevydržení apod. A jak jsem jí to tak říkala, tak ona, že bych chtěla hodnýho, slušnýho, milýho a to že on neni. Ale on je milej. Jak na koho, ale na mě jo. Dneska mi chtěl na obědě věnovat vdolek. Myslela jsem, že už nemůže tak že mi ho dá, protože na mě nezbylo při přidávání (já ani nechtěla) ale když jsem mu slušně řekla, že nechci, tak ho dojedl. A to by asi neudělal, kdyby už nemoh. Žena říkala, že mi ho chtěl dát třeba proto, že si myslí že jsem nějakej žrout. Ale já jsem optimista. Víte co tím chci říct?

Doplnění, aneb na pár věcí jsem ještě zapoměla:
Když už se bavíme o vy-víte-kom, tak víte čím si u mě taky šplhnul? Jako jedinej mi říká Niky, v pátek mi dokonce řekl Nikčo a tak mi řikala jen naše bejvalá češtinářka. Jo, i moje žena mi říká Niky, ale jinak o mě všichni mluví jako o Nikole. On ne. I když se baví s klukama tak někdy slyším Niky. Ale jen od něj. A dneska jsem se rozhodla, že mu budu dávat víc najevo, co k němu cítím. Třeba jsem se dneska rozhodla, že s ním udu na pokus z chemie. Pomohlo k tomu i to, že jsem neměla chuŤ se ženě s eŠ podívat do očí. Tak jsem se ho suveréně zeptala, jestli budem spolu. Sice se to pak zvrtlo a já skončila s eM (mimochodem fakt sme se pobavili). Možná vm to přijde jako nic, ale já jsem na sebe pyšná.

PS: Ten druhej odstavec zní fakt příšerně, ale v psané podobě se to říká fakt těžko.

23.5.│I feel good lately

23. května 2010 v 20:39 | Nikol |  (Ne)žije
www.layworld.blog.cz
Ne, hokej mě opravdu nezajímá. Mimochodem, právě jsme asi dali gól. Nekoukám na to, ale sousedi jsou milý a oznámili nám to (ač asi neúmyslně). Přijde mi, že to všichni nějak přeháněj. Celej rok po tom nikdo ani neštěkne, ale jakmile se nám něco povede, hned jsou všichni největší fandové hokeje. A mimochodem, na FB je skvělá skupina: Jestli vyhrajeme proti Rusku, jsme bez plynu. To mě pobavilo.

Mám se dobře. Ne dobře. Skvěle. Víte, ono je to vcelku ohrané a už to zní jako klišé, ale když máte rádi sami sebe, je vám vážně líp. Já už si nestěžuju, že mám velkej zadek. Jo, neuškodilo by mi zhubnout tak 2, 3 kila, ale nejsem tlustá, jsem tak akorát. A mě se moje postava líbí. Nejsem ošklivá holka, tak proč si to o sobě pořád myslet. A taky jsem si dneska užila skvělej den. Byly jsme s mámou a její kolegyní z práce (říkám jí ségro, tak abyjste věděli, o kom mluvím. Jinak jsem jedináček) v Šestce. No utratily jsme tam s mámou celoživotní úspory, ale stálo to za to. Vzhledem k tomu, že jsem nedávno vyklízela skříň, měla jsem triček fakt málo. A to nekecám. A hlavně, já jsem tílkofil, takže pro mě tílek neni nikdy dost. Takže mám hromadu tílek, tričko s nápisem Have to live with music což je přesně pro mě a to nejlepší nakonec: tašku přes rameno s anglickou vlajkou a nápisem London. Jsem úchyl. Ale každej jsme úchyl na něco jiného, že. Ale nemám se dobře jen kvůli tomu, že jsem utrácela prachy za hadry. My jsme si u toho skvěle pokecaly, zasmály se a tak. Prostě jsme se pobavily. Už chci aby bylo teplo, abych ty všechny tílka mohla nosit. Muhehe.

20.5.│And I thought nothing can suprise me

20. května 2010 v 19:22 | Nikol |  (Ne)žije
www.layworld.blog.cz
No neuvěříte co se stalo. Jak jsem vám psala, že mi ta hra nepřišla, že už s tím ani nepočítáme a vyřešili jsme to jinak, tak dneska přijdu domů a co nevidim ve schránce? Mojí hru. Ale stejně to na mojí Playstation nejde, takže je dobře, že máme tu půjčenou. Ale aspoň to mám originál no.

Asi začnu více věřit svým instinktům. Šli jsme totiž dneska se školou do Hvězdy, což je kousek od místa, kde bydlim, takže to tam znám. Ale nebyla jsem tam tak pět let, takže jsem si nebyla jistá, jestli tam trefím. Nejdřív jsme se ve škole dohadovali, jak tam pojedem, a já jim říkala, že jedničkou až na konečnou a pak asi kilák pěšky je to nejrychlejší. Nakonec jsme tak teda jeli, ale kecy, že jsme měli jet patnáctkou, že by to bylo kratší, budu poslouchat až do konce školního roku. Oni totiž jsou líný ujít i ten kilometr. Ale když jsme dorazili na tu konečnou, nebyla jsem si jistá kudy, ale myslela jsem si, že asi vim. Nakonec jsme se zeptali nějakejch babiček, který mi akorát potvrdily mojí teorii. No a když jsme dorazili na místo, respektive i když už jsme se blížili, začali se mi vracet vzpomínky na mé dětství. Protože když jsem byla malá, se školou jsme tam chodili snad obden. Ovšem nejvíc mě naštvalo, když jsme si potom sedli na takovej obrubník a čekali na učitelku, abychom mohli jít zase zpátky, tak si po chvíli ke mě sedl vy-víte-kdo a vzápětí po jeho dosednutí učitelka oznámila, že odcházíme. Pech. Přišla jsem na to, že je lepší, když nechodí do školy. To ho totiž nemám pořád na očích. Sejde z očí, sejde z mysli. Ale jinak to byla sranda a zjistila jsem, že se vlastně ve třídě bavim fakt s hodně lidma. Ona ta naše třída nakonec není tak špatná. Nebo že by to bylo tím, že tam dneska nebyla Jé?

Kabátek 4.0

20. května 2010 v 14:52 | Nikol |  Šatna blogu
• Název: I ♥ London
• Je zde od: 17.5.2010
• Spokojenost: 100%
• Poznámky: Tenhle design se mi fakt líbí. Jo samochvála smrdí, ale což. Je tam text mé oblíbené písničky od Gary Julese - Mad World a ještě k tomu Londýn, takže asi chápete, že se mi tak líbí.
• Náhled:

19.5.│You're going on holiday and you're not taking me with you?

19. května 2010 v 16:22 | Nikol |  (Ne)žije
www.layworld.blog.cz
Žena si válí šunky na pláži v Chorvatsku a my se tady učíme jak blbci. A ještě k tomu prší. Mám ráda déšť. Ale čeho je moc, toho je příliš. Takže žena se potápí někde v Chorvatsku a může se nám jenom smát. A nevzala mě s sebou. Nemám jí ráda. Takže jsem dneska musela strávit den jen s eŠ. Kupodivu to bylo vcelku v pohodě. Já nevim. Mně přijde, že když tam neni žena, tak se chová úplně normálně. Nevim jak se chová k ženě, když já nejsem ve škole. Ale přijde mi, jako by jí prostě štvalo, že jsme tři. Jako by...já nevim...žárlila? To bude ono. A přitom vždycky když se dělá něco ve dvojicích, jsou spolu ony dvě. Sedí spolu v lavici. A jsme tři. Já bych měla bejt ta nasraná. Protože já jsem vždycky ta navíc. Jenže mě to neštve. Já se bez nich totiž obejdu.

Víte, že jsem feťačka? Už to tak je. Jsem závislák. Dneska jsme se totiž dozvěděli, že kafe a čaj jsou drogy. Sice extra lehký, ale jsou to drogy. Už si nevzpomínám proč se čaj považuje za drogu, ale kafe kvůli tomu, že je tam kofein a kofein je návyková látka. A já jsem závislá na čem? Na Coca-cole v které, jak jistě víte, je kofein. A když říkám že jsem na ní závislá, myslim to smrtelně vážně. Jakmile mi doma dojde, potřebuju si co nejdříve koupit novou, jinak jsem úplně v prdeli. Já bez ní nedokážu fungovat. A to mi věřte. O Coca-cole nikdy nežertuju! Nikdy!

Už to s tou svojí trapností zase přeháním. Jsem ráda, že si o mě nemyslíte až tak hrozné věci. Já to prostě jen přehánim, znáte mě. Já se nikdy nenaučim necítit se pořád tak trapně. Ale pořád je to lepší, než dřív. A i to sebevědomí už se mi povedlo si vybudovat. A venku už nečumim do země. To jsem šikovná, že jo^^?

18.5.│I feel like small, stupid girl

18. května 2010 v 15:57 | Nikol |  (Ne)žije
VAROVÁNÍ: Pokud si o mně nechcete zkazit už tak špatné mínění, přeskočte první odstavec.
www.layworld.blog.cz
Asi jsem se zcvokla nebo já nevim. Už si přijdu jak ty typický malý holky, který se zabouchnou do o dva roky staršího kluka, nebo do kluka z vedlejší třídy a jakmile s nima promluví nebo kolem nich projdou, omdlévají. Ovšem vy-víte-kdo neni ani o dva roky starší než já, nýbrž o měsíc a kousek a ani neni z vedlejší třídy, nýbrž sedí asi tři metry ode mě, někdy dokonce vedle mně a ani neomlévám když se mnou mluví, nýbrž dělám jakoby nic, ovšem dávám si pozor na každé slovo, které řeknu. Dneska při přírodopisu jsme dělali modely z modelíny (neptejte se) a samozřejmě eR a vy-víte-kdo ji po sobě začali mrskat. A vzhledem k tomu, že jak již všichni víte, vy-víte-kdo na příroďák sedí vedle mě tak jak se napřáhnul a mrsknul po eR tu modelínu tak mě švihnul do hlavy. A tak pěkně se mi omluvil a pohladil mě po rameni. Nebo ne pohladil prostě....víte jak to myslím. A víte proč vám to říkám? Protože vás to sice vůbec nezajmá, ale já nemám komu jinýmu to říct. Takže tyhle odporný žvásty musíte číst vy. A končím s timhle stupidním žvástáním, protože je mi úplně jasný, že nikdo nedodržel varování nahoře a nikdo tohle nepřeskočil. Takže vaše mínění o mě se momentálně snížilo z tahle-holka-je-cvok na tahle-holka-je-cvok-a-pipina-v-jednom.


Všude čtu o těch povodních a tady v Praze je sucho. Myšleno obrazně. Sice tu chčije (promiňte mi ten výraz) ale Vltava je hodňounká a zůstává tam kde je. Tak všem zatopeným přeju, aby to dobře zvládli a nikomu se nic nestalo. PS: tady momentálně svítí sluníčko. Ne nemohla jsem si to odpustit.